(22) 781 24 42
info@dormex.pl
Serwis kserokopiarek, drukarek, sprzedaż, dzierżawa | DORMEX » Serwis » Naprawa kserokopiarek

Naprawa kserokopiarek Warszawa

Nasza firma od 2005 r zajmuje się naprawą kserokopiarek, oraz serwisem. Każdy serwis przeprowadzany jest przez wykwalifikowany zespół, dzięki czemu naprawa przebiega szybko i solidnie. Nasza firma oferuje serwis kserokopiarek jako regularną usługę, którą wykonuje się co określony czas. Oznacza to, że nawet urządzenia, które nie sprawiają żadnych problemów są konserwowane i zabezpieczane, aby uniknąć jakichkolwiek niespodzianek w przyszłości.
Zalecamy dokonywanie systematycznych przeglądów aby wydłużyć okres żywotności kserokopiarki. Każdy przegląd pozwala wyeliminować niespodziewaną usterkę i drogą naprawę elementów eksploatacyjnych.Dojeżdżamy też w przypadku nagłych awarii i usterek do 4 godz. na terenie Warszawy  - wtedy urządzenie jest serwisowane natychmiast, bez potrzeby oczekiwania na regularny przegląd. Jednakże regularny serwis kserokopiarek daje Twojej firmie poczucie bezpieczeństwa i stabilność pracy, ponieważ zapobiega on powstawaniu usterek i uszkodzeń. Praca na sprawnym i wydajnym urządzeniu jest o wiele przyjemniejsza!

Proponujemy naprawę - serwis kserokopiarek jednorazowy, a płatność jest za rodzaj wykonanej pracy oraz użytych części do naprawy urządzenia. Oferta kierowana jest szczególnie do małych firm gdzie nie jest potrzebna stała opieka nad sprzętem biurowym. Serwis odbywa się w siedzibie firmy klienta.
 
Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Bezpłatny dojazd na terenie Warszawy i okolic.

Wszelkie prawa zastrzeżone | DORMEX Warszawa | serwis kserokopiarek Warszawa, serwis drukarek Warszawa | Polityka prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności